Milanobet Hoş Geldin Bonusu

Milanobet sitesi ile çalışmaya karar vermiş iseniz, yeni bir hesap açar iseniz, ve yeni açmış olduğunuz hesaba ilk defa istenilen miktarda ve yöntemlerde, para transfer işlemini gerçekleştirir iseniz, bir promosyon elde edersiniz. Milanobet hoş geldin bonusu üyelerinin, yeni üyelerin bir defa alabileceği özel bir promosyon seçeneğidir. Belirli yöntemlerin kullanılması gerekmekte olup, transfer işlemlerinden sonra, üyeler tarafından talep edilen bir promosyon seçeneğidir.

Milanobet Hoş Geldin Bonusu Nasıl Alınır?

Promosyon elde etmek istiyor iseniz, önce üye olmanız, daha sonra hesabınıza ilk para yatırma işlemini tamamlamanız gerekecektir. Bonus alabilmeniz için, cep bank yöntemini, payzwin yöntemini, EFT yöntemini ya da havale yöntemini kullanmalısınız. Bu seçeneklerin herhangi bir tanesi ile en az 20 Türk lirası değerinde yatırım yapmanız sizlerden istenmektedir. Yatırım işlemini gerçekleştirdikten sonra ise, canlı destek hattına bağlanmanız, bonusu müşteri hizmetleri temsilcisinden talep etmeniz yeterli olacaktır.

Milanobet Hoş Geldin Bonusu Ne Kadar?

Milanobet sitesinin yeni üye olanlara vermiş olduğu hoş geldin bonusu, yatırım miktarı ile orantılı olacak şekilde, üye hesaplarına istek yapıldıktan sonra aktarılmaktadır. Milanobet Promosyon %100 oranında olacak şekilde belirlenmiştir. Her yatırım, her ilk yatırım işleminin karşılığında, her üyeye %100 oranında verilmekte olup, en fazla alınacak hoş geldin bonusu miktarı ise, 500 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Milanobet Hoş Geldin Bonusu Nasıl Çekilir?

Yeni üye olmuş iseniz, ilk defa hesaplarınıza en az 20 Türk lirası yatırım işlemini gerçekleştirmiş ve canlı destek hattı ile görüşerek, promosyon elde etmiş iseniz, çevrim işlemlerinden sonra nakit olarak çekebilirsiniz. Milanobet hoş geldin bonusu için belirlenmiş çevrim işlemleri, anaparanın ve promosyonun kullanılması şeklindedir. Maksimum 30 gün içerisinde, çevrim işlemleri gerçekleştirilmek zorundadır. Anapara miktarının 1,30 oranında 1 defa ve hesaba geçirilmiş olan promosyonun 2,00 minimum seviyesinde 10 katı olacak şekilde çevrilmesi gerekecektir. Kombine kuponların tercih edilmesi durumunda, kupon içerisinde bulunan her bir karşılaşmanın, en az 1,80 oranında olması da talep edilmektedir. Gerçekleştirilen çevrim işleminden sonra, nakit olarak çekim işleminin yapılması ya da promosyonun sitenin herhangi bir bölümüne aktarılması ve kullanılması mümkündür. Bahislerden tekrar kazanç elde edebilir ya da transfer işleminden sonra, oyun seçeneklerinden kazanç şansını elde edebilirsiniz.

Yorum yapın